Internet Fiesta a könyvtárban

2015.03.10 12:49

Az internet által nyújtott lehetőségekkel, mindennapi használatával ismerteti meg az érdeklődőket az Internet Fiesta elnevezésű országos rendezvénysorozat, amelynek könyvtárak adnak otthont március 19. és 26. között.

Könyvtárunk is csatlakozott az országos rendezvénysorozathoz a következő programokkal:

• Családfa az interneten - familysearch.org használata. Ezt a programot elsősorban azoknak ajánljuk akik szülők, nagyszülők elbeszélései alapján elkezdték összeállítani saját családfájukat, de az internetes keresést még nem kezdték meg, nem mertek belevágni. Ehhez nyújtunk segítséget az internet fiesta hetében nyitva tartási időnkben bármikor.
  • Olvass, hallgass könyvet neten! mek.oszk.hu szolgáltatásainak bemutatása. Az internet fiesta hetében nyitva tartási időben az érdeklődők rendelkezésére állunk.
  • Ismerős? - március 23-26-ig minden nap felteszünk a könyvtár facebook oldalán egy könyvvel kapcsolatos kérdést, a minden nap helyesen válaszolók között ajándékot sorsolunk ki!
Természetesen az internet fiesta időpontján kívül is szívesen segítünk internetes keresési témákban!